EVERYTHING RELATED WITH COFFEE IS HERE: COFFEES...

Membership and Using

ÜYELİK KURALLARI

1.Sitenin ve mobil uygulamanın genel kullanım şartları, bununla ilgili genel kurallar ve yasal sorumluluklar aşağıda belirtilen şartlar, kurallar ve yasal sorumlulukları içeren kullanıcı sözleşmesinin buyesperanza.com sitesi kullanılmadan önce okunması tavsiye edilir. Belirtilen şartların sizin için uygun olmaması halinde lütfen buyesperanza.com sitesini kullanmayınız. Siteyi kullanarak ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı formu doldurarak bu sayfalarda yazılı şartları kabul etmiş sayılmaktasınız.

2.1."Esperanza Coffee and Food Trading Ltd" işbu sitede  mevcut her tür hizmet, ürün, kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayın tarihinde yürürlüğe girer. "Esperanza Coffee and Food Trading Ltd", kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

2.2.Kullanım ve Gizlilik Kuralları
buyesperanza.com tüm üyelerine açıktır. Site üzerinde verilen hizmetler aksi belirtilmedikçe, ücretsizdir. Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi üyenin site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:
a) Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgiler, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeler içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarıyla ters düşen bilgilerin siteye kaydedilmesi,
b) Site içeriğinin izinsiz olarak kısmen veya tümüyle kopyalanması,
c) Kullanıcılara verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmasından (bu bilgilerin kullanıcı dışındaki kişiler tarafından kullanılmasından) kaynaklanacak her türlü zarardan doğrudan kullanıcı sorumludur. Aynı şekilde kullanıcı, internet ortamında bir başkasına ait IP adresi, elektronik posta adresi, kullanıcı adı gibi kişisel bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Kullanıcı bu şekilde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülüğü kabul etmiş sayılmaktadır.
d) Sitenin ya da mobil uygulamanın güvenliğini tehdit edecek, sitenin, mobil uygulamanın ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi

2.3.İçerik Kullanımı
a) "Esperanza Coffee and Food Trading Ltd", bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, "Esperanza Coffee and Food Trading Ltd" markası ve diğer markalar, www.buyesperanza.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (?Materyaller?) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde veya mobil uygulamada bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksi davranışlarda bulunan kullanıcı hukuki ve cezai sorumluluk altına girer. Bu hususta "Esperanza Coffee and Food Trading Ltd"’ın burada açıkça belirtilmeyen ve yasal diğer tüm hakları saklıdır.
b) buyesperanza.com’a iletilen tüm eleştirilerin hakkı "Esperanza Coffee and Food Trading Ltd"’a aittir.

2.4.Sorumluluklar
a) buyesperanza.com'u ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Bu bilgiler, gizlilik şartlarına bağlı kalınarak, içeriği genişletmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliği yaptığımız firmalarla paylaşılmaktadır. Buradaki amaç, sitenin ve mobil uygulamanın kullanıcılarına sunduğu deneyimi geliştirmek ve buyesperanza.com’u geliştirmektir.
b) Kullanıcı, buyesperanza.com sitesi hizmetlerinden yararlanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası, diğer ilgili mevzuat hükümleri ile buyesperanza.com'un internet sitesi ve mobil uygulama üzerinden hizmetlerine ilişkin olarak yayımlayacağı her türlü duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk Kullanıcıya aittir.
c) Kullanıcı, diğer kullanıcıların ve ziyaretçilerin buyesperanza.com'u kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veritabanlarını otomatik programlar yükleyip zorlayamaz/kilitleyemez. Hile girişimlerinde bulunamaz. Bulunması halinde üyeliğinin sonlandırılacağını ve durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder.
d) buyesperanza.com ile yapılan mesajlaşmaların yedeğinin alınması kişilerin sorumluluğundadır ve "Esperanza Coffee and Food Trading Ltd" tarafından önerilmektedir. Mesajlaşmaların yedeklerinin alınmaması nedeniyle kaybolmasından, silinmesinden veya hasar görmesinden "Esperanza Coffee and Food Trading Ltd" sorumlu tutulamaz.
e) Üyelik iptali ve hesap silme işlemi, kullanıcı tarafından buyesperanza.com üzerinden yapılabilir. Üyeliğini bitiren kullanıcının siteye giriş yetkisi iptal edilecektir. Üyeliğini iptal eden kişi bu işlemin geri dönüşü olmadığını kabul eder. buyesperanza.com ya da kullanıcının kendisi tarafından sonlandırılan kullanıcı hesabına ait her türlü kaydı silip silmeme kararı "Esperanza Coffee and Food Trading Ltd"’a aittir. Kullanıcı silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.
f) Bu internet sitesi ve mobil uygulama "Esperanza Coffee and Food Trading Ltd"’ın kontrolü altında olmayan başka internet sitelerinde bağlantı veya referans içerebilir. "Esperanza Coffee and Food Trading Ltd", bu sitelerin içeriklere veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.
g) "Esperanza Coffee and Food Trading Ltd"’ın, kullanıcı tarafından siteye ya da mobil uygulamaya kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe "Esperanza Coffee and Food Trading Ltd"’ın kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.
h) Sitenin belirli yerlerinde o bölüme özel farklı kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar peşinen belirtilen bu kuralları çekincesiz olarak kabul etmiş sayılır.
ı) Kullanıcılarımızın kişisel bilgilerini ve gizliliklerini korumak için aldığımız önlemler ve bu konudaki genel politikamızı okumak için, lütfen Gizlilik Politikası bölümünü okuyunuz. Kullanıcı, servisten faydalanmaya başlandığı andan itibaren bu katılım sözleşmesinin tüm hükümlerini kabul etmiş sayılacağını ve sözleşmenin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder. Kullanıcı işbu sözleşme ile üstlenmiş olduğu yükümlülüklere aykırı hareketi nedeniyle "Esperanza Coffee and Food Trading Ltd"'ın uğrayacağı her türlü zararı aynen tazmin etmeyi kabul, beyan ve taahhüt eder.
i) "Esperanza Coffee and Food Trading Ltd", kullanıcının sözleşmeye aykırı davranışları nedeniyle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için Kullanıcıya aynen rücu hakkına sahiptir.

2.5.Hizmet Sürekliliği
a) "Esperanza Coffee and Food Trading Ltd", taahhüt ettiği hizmetlerin sürekliliğini sağlamak için, işbu sözleşmede herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı değişiklik yapabilir. "Esperanza Coffee and Food Trading Ltd"’ın her zaman herhangi bir gerekçe göstermeksizin, tek taraflı olarak verdiği hizmeti sürekli veya geçici olarak durdurma, servisin içeriğini değiştirme veya iptal etme hakkı vardır ve kullanıcı satıcının bu hakkını kabul eder.
"Esperanza Coffee and Food Trading Ltd", herhangi bir değişiklik olması halinde güncel kullanım şartlarını aynı link altında yeni tarih güncellemesi ile sitesinde yayınlanacak, gerek görmesi halinde elektronik posta ile kullanıcılarına bildirilecektir. Yenilenmiş güncel kullanım şartları, buyesperanza.com'da yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve buyesperanza.com sitesinin veya "Esperanza Coffee and Food Trading Ltd"’ın mobil uygulama hizmetlerinin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır. İşbu sözleşme hükümlerine aykırı materyalleri buyesperanza.com sitesine ya da mobil uygulamasına göndermiş olan üyenin üyeliği, herhangi bir bildirim yapılmaksızın "Esperanza Coffee and Food Trading Ltd" tarafından tek taraflı olarak sona erdirilebilir.
b) Sözleşmenin Yürürlüğe Girmesi Kullanıcı, kayıt formunu doldurup onayladığı ya da bu sistemi kullanarak herhangi bir hizmet aldığı ya da sipariş verdiği andan itibaren buyesperanza.com sözleşmesine uymayı taahhüt etmiş kabul edilir. Sözleşme, üyeliğin sona ermesi ile veya işbu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir uyarıya gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır.

buyesperanza.com’dan gönderilen maillerin alt kısmında bulunan -Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.- linkine tıklayarak, ya da site üzerinden "Hesabım" bölümünde mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

 


Original Product

All of our products are original products.

Secure Shopping

Your card information is protected by 256 Bit SSL Certificate.

Fast Shipping

Your orders will be delivered to your address as soon as possible.

Payment Options

Payment options with money order, EFT, credit cards ...

  • BANKA KARTLARI

2021© Esperanza Coffee And Food Trading Ltd. All rights reserved. | Avinga

There are no items in your shopping cart